İlkem'de Neurosound

Çocuklar için yapılan araştırma çalışmaları her geçen gün daha da artıyor. Bütün bu çalışmaların odağında ise çocuklar için en iyisini yapma amacı bulunuyor.

 

Bizler de İlkem olarak çocukların bütün duyularını harekete geçirerek, hem bilişsel hem fiziksel hem de duygusal gelişimlerini bir araya getirerek daha iyi öğrenmeleri için yapılan bu araştırmaları yakından takip ettik.

 

Neurosound Nedir?

 

Neurosound, çocuklarda dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, konuşma bozukluğu, gelişimsel ve davranışsal problemlerin iyileştirilmesinde kullanılan çok kapsamlı bir program bütünüdür.

 

Çağımızın en büyük problemleri arasında yer alan dikkat eksikliğine dair iyi bir çözüm sunan Neurosound, sadece bu alanda değil, birçok noktada çocukların öğrenme becerilerine katkı sağlamaktadır.

 

Neurosound, çocukların psikolojik, bilişsel ve gelişim problemlerini bütünüyle ele alarak kalıcı çözüm üreten, gelişimin bütün süreçlerini ölçme-değerlendirme metoduyla raporlayan oldukça faydalı bir sistemdir.

 

Neurosound programıyla çocukların öğrenme süreçleri çok daha faydalı ilerleyecek, öğrenmelerinde güçlük yaşamalarına sebep olan noktalar tespit edilerek, kalıcı çözümlerle bu problemler ortadan kalkacaktır.

 

Biz de İlkem Anaokulu olarak Neurosound programını uygulamaya başlayarak, çocuklarımızın daha iyi öğrenmeleri ve bundan sonraki hayatlarında yaşayacakları problemleri ortadan kaldırmaları konusunda onların yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz.

Formu doldurun sizi arayalım

Bademli Mahallesi, Suzan Sokak No:4, Mudanya / Bursa, Türkiye
Tel: 0530 455 11 08-0545 559 19 92
Şükrüçavuş Mahallesi, Rüştiye Mektebi Sok. No:2, 16940 Mudanya / Bursa
Tel: +90 224 544 1050 Gsm: 0530 455 11 08 - 0545 559 19 92

E-Mail Listemize Kaydolun

E-Mail Listemize kaydolun eğitimlerimiz ve fırsatlarımızdan ilk siz haberdar olun.

İlkem Anaokulu, © 2020

Mesaj Gönder
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?