Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

PSİKOLOJİK GELİŞİM TAKİBİ

Çocuklarımızın psikolojik gelişimleri yani sosyal, duygusal, kişisel ve davranışsal gelişimleri günlük yuva ortamında yakından takip edilir. Çocuk doğal ortamında; oyun oynarken, uyurken, yemek yerken izlendiği için rahat gözlem yapılabilir; bu sayede çocukların, en az fiziksel gelişimleri kadar önemli olan psikolojik gelişimleri de düzenli olarak kontrol edilir.


ÖNLEYİCİ DANIŞMANLIK

Önleyici danışmanlık, sorunlar oluşmadan, henüz ufak bir soru işareti iken önlemeyi sağlayan bir sistemdir. Çocuğun, gelişim takibi sırasında fark edilen ufak problemler, profesyonel yardım gerektirecek duruma gelmeden,kreş ve aile ortamında uygulanacak basit önlemler ile probleme dönüşmeden önlenir.


GELİŞİM TESTİ UYGULAMALARI

Çocuğumuzun gelişimiyle ilgili bir gecikme şüphesi söz konusu ise standardize edilmiş testler yardımıyla çeşitli alanlardaki gelişimi değerlendirilir ve gerekli terapi veya eğitim sürecine yönlendirilir.


SİSTEMATİK AİLE GÖRÜŞMELERİ

Ailelerimizle belirli zamanlarda bir araya gelip çocuklarımızın durumuyla ilgili olarak görüşmeler yapılır, annelik ve babalık becerilerini geliştirmeye yönelik seminer toplantıları düzenlenir.


AYLIK VE DÖNEMLİK GELİŞİM RAPORLARI

Çocuklarımızın çeşitli gelişim alanlarındaki durumlarıyla ilgili olarak aylık ve dönemlik raporlar hazırlanıp ailelerimize sunulur.

Formu doldurun sizi arayalım

Bademli Mahallesi, Suzan Sokak No:4, Mudanya / Bursa, Türkiye

Tel: 0530 455 11 08-0545 559 19 92

Şükrüçavuş Mahallesi, Rüştiye Mektebi Sok. No:2, 16940 Mudanya / Bursa

Tel: +90 224 544 1050
Gsm: 0530 455 11 08 –
0545 559 19 92


Instagram


Facebook-f


Youtube

Linkler


Anasayfa


Hakkımızda


Hizmetlerimiz


Galeri


Blog


İletişim

E-Mail Listemize Kaydolun

E-Mail Listemize kaydolun eğitimlerimiz ve fırsatlarımızdan ilk siz haberdar olun.

İlkem Anaokulu, © 2020

Mesaj Gönder
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?