YOUR CART

  • BOOK CHILDREN

    1 x $ 254,00

  • BOOK FOR KIDS

    1 x $ 254,00

SUBTOTAL: $ 754,00

FILTER PRICE

BEST BOOKS

  • BOOK STUDENT

  • BOOK EDUCATION

  • BOOK PRIMARY

SEARCH YOUR BOOKS

PRODUCTS TAGS

İLKEM ANAOKULU yedinci yılımız olan Mudanya şubemizden sonra siz velilerimizin talep ve isteği üzerine 2.şubemiz Bademli ile de 0-6 yaş gurubu öğrencilerimiz ve sınırsız servis imkanımız ile siz değerli ailelerimize hizmet vermekten onur duyarız.Eğitime yıllarca gönül vermiş olan ilkem okulları kurucu Müdürü Tuğba Düzenli ve alanında bir çok çocuk ile çalışmış hedefini tamamen çocukların gelişimsel becerilerini ortaya çıkarma yönünde kullanan psikolog İklima Balık ile el ele vererek bademli ilkem anaokulunun kapılarını sizlere sonuna kadar açılıyor. Sadece görüşmelerimiz kayıt için değil çocuğumuzun hayatı üzerinde hassas dokunuşlar yapabileceğimiz ufak bir değişim için bile bir kahvemizi içmeye her zaman bekleriz.


Bizim için eğitim bir elin beş parmağı gibi;öncelikle çocuklarımızı kendi özgür iradeleri doğrultusunda her bir çocuğun kendi rengi olduğunu kabul ederek , fikirlerine saygılı ,toplum içerisinde değer ve yargılarına sahip çıkabilen,çevresine ve en önemlisi kendisine saygı gösterebilen sevgi dolu, ailesine vatanına milletine hayırlı evlatlar yetiştirmek en temel arzumuz.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Biz hiç bir çocuğumuzu geride bırakmayacağız. Her çocuk kendi hızı ve alanı doğrultusunda ilerlerlerken biz çocuklarımızın yanında olacağız.
Finlandiya eğitim sisteminde olduğu gibi oyun/bahçe eğitim sisteminin merkezinde olacak.
Her çocuğu kendi zihinsel ve ruhsal gelişim takibi ile değerlendireceğiz.
Bizim iddiamız şu: biz hiç bir çocuğumuzu kaybetmek istemiyoruz. Çünkü biliyoruz ki her birinin başarabileceği bir şey var.
Biz diyoruz ki içsel dürtülerinin farkında , kendini tanıma fırsatı oluşan ,ne istediğini ifade edebilen sevgiyi ve saygıyı ilke edinebilen çocuklar yetiştirelim.
Bugünün çocuğunun öğretmeniyle artık başka bir bağ kurabilmesi gerekiyor. Buna gönülden inanıyor, seçimlerimizi de bu doğrultuda yapıyoruz. Her öğretmenimizin bir rengi, bir dokusu var.

Eğitim yolculuğunda her çocuğun ilkemde olmasının hakkı olduğuna inanıyoruz.