YOUR CART

  • BOOK CHILDREN

    1 x $ 254,00

  • BOOK FOR KIDS

    1 x $ 254,00

SUBTOTAL: $ 754,00

FILTER PRICE

BEST BOOKS

  • BOOK STUDENT

  • BOOK EDUCATION

  • BOOK PRIMARY

SEARCH YOUR BOOKS

PRODUCTS TAGS

ANAOKULU

Bilim adamlarının insanların zihinsel gelişimleri üzerinde yapmış oldukları araştırmalara göre , 17 yaşına kadar olan zihinsel gelişmenin %50’sinin 4 yaşına , %30’unun ise 4 yaşından 8 yaşına kadar oluştuğu, 18 yaşına kadar gösterilen okul başarılarının %33’ünün 0-6 yaşına kadar aldıkları eğitime bağlı olduğu görülmüştür.

Bizlerde çocukların bu önemli zihinsel gelişim dönemini destekleyecek öğrenci merkezli ve aktif öğrenmeye dayalı bir eğitim sisteminin uygulamaktayız…

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatı dışında ;
YÜZME
BİNİCİLİK
DEĞERLER VE AHLAK EĞİTİMİ
İNGİLİZCE
SANTRANÇ
BALE
HALK OYUNU &MODERN DANS
DRAMA
YOGA
BEDEN EĞİTİMİ
MÜZİK ( ORFF)
AKIL OYUNLARI (DÜNYADA KANITLANMIŞ ÖZEL ARAÇLAR İLE)
HAYAL VE TASARIM ATÖLYESİ
DOĞA VE KÜLTÜREL GEZİLER
EGLENCELİ DENEY ÇALIŞMALARI
EKOLOJİ (BİTKİ VE HAYVAN BAKIMI) etkinlikleri de uygulamaktadır. Uyguladığımız tüm etkinliklerde amacımız kendine güvenen, yeteneklerinin bilincinde, sosyal,paylaşımcı, insana duyarlı, meraklı, pratik , çözüm üreten, yaratıcı, yaşadığı dünyayı seven, doğaya ve çevreye karşı duyarlı bireyler yetiştirmek.

Yapılan eğitim-öğretim etkinliklerinde, çocuklarımızın hayal gücü ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, geliştirecek , farklı bakış ve düşünce güçlerini kullanmalarını sağlayacak çalışmalara yer verilmektedir. Her çocuk bizler için bir bireydir. Onlar kendilerinin ilgi istek ve yeteneklerini farkına varmaları için uyguladığımız eğitim programıyla kendilerini keşfetmelerinin keyfini çıkarıyorlar.